Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Aktuellt

 

Invigning av nya tentamenssalar

Inspera-pilot - Vad tyckte Dragana?

Ny systemsida för Inspera för anställda

Lyckade piloter för digital salstentamen


Projekt digital examination

Projektägare: Lars Johansson 
Projektledare: Maria Nilsson 

Styrgrupp: Niklas Ericsson, Åsa Mellquist, Monika Hattinger, Karin Svensson, Felix Eriksson.

Projektet Digital Examination bedrivs i tre parallella delprojekt vilka alla jobbar tätt tillsammans: Pedagogisk utveckling, Digital salstentamen och Administrativt stöd och process.

Kontaktpersoner

Tveka inte att kontakta oss om du har frågor eller funderingar! 

Projektägare/ledare


Lars Johansson

Lars Johansson Avdelningschef
lars.johansson@hv.se

Maria Nilsson

Maria Nilsson Ikt-pedagog
maria.nilsson@hv.se

Linda Severinson

Linda Severinson Ledningsstöd Projektledare
linda.severinson@hv.se

Projektmedlemmar


Mikael Andersson

Mikael Andersson It-tekniker Senior IT-Tekniker
mikael.andersson@hv.se

Lisa Hed

Lisa Hed Handläggare
lisa.hed@hv.se

Christian Jiresjö

Christian Jiresjö Systemtekniker
christian.jiresjo@hv.se

Emma Norberger

Emma Norberger Ikt-pedagog
emma.norberger@hv.se

Laila Jensen Sundgren

Laila Jensen Sundgren Handläggare utbildning Systemansvarig
laila.jensen-sundgren@hv.se
Senast uppdaterad